OpenBlog (7.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Tags
ja: タグ

en: theme
ja: テーマ

en: Post
ja: 投稿

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ja: 投稿の要旨となる単語のリストを半角カンマで区切って入力してください。
