OpenBlog (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Tags
jv: Tautan

en: theme
jv: téma

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.
