OpenBlog (7.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Tags
ku: تاگەکان

en: theme
ku: ڕووکار

en: Post
ku: بڵاوکراوە
