OpenBlog (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: theme
pt: tema

en: Post
pt: Publicar

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
pt: Insira uma lista de palavras, separadas por vírgulas, para descrever o seu contéudo.
