OpenBlog (7.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Tags
sv: Etiketter

en: theme
sv: tema

en: Post
sv: Inlägg

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sv: Ange en kommaseparerad lista med ord för att beskriva ditt innehåll.
