OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Tags
bg: Таг

en: theme
bg: тема

en: Post
bg: Публикация
