OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: theme
da: tema

en: Post
da: Indlæg

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
da: Indtast en kommasepareret list af ord som beskriver dit indhold.
