OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: theme
dz: བརྗོད་དོན།

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།
