OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Tags
fr: Étiquettes

en: theme
fr: thème

en: Post
fr: Publier

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fr: Saisissez une liste de mots séparés par des virgules pour décrire votre contenu.
