OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Tags
he: תגיות

en: theme
he: ערכת נושא

en: Post
he: הודעה

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
he: הכנס רשימת מילים מופרדות בפסיקים המתארות את התוכן שלך.
