OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Post
hy: Գրառում
