OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Tags
lv: Birkas

en: theme
lv: tēma

en: Post
lv: Ieraksts

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.
