OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Tags
mn: Тагууд

en: Post
mn: Бичлэг
