OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Tags
nl: Labels

en: theme
nl: thema

en: Post
nl: Bericht

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nl: Voer een kommagescheiden lijst van woorden in om de inhoud te beschrijven.
