OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: theme
te: అలంకారం

en: Post
te: టపా
