OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Tags
uk: Теґи

en: theme
uk: тема

en: Post
uk: Допис

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
uk: Введіть слова розділені комою для опису вашого матеріалу.
