OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Tags
af: Etikette

en: theme
af: tema

en: Post
af: Posstuk
