OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Tags
ar: وسوم

en: theme
ar: حلة

en: Post
ar: المحتوى

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ar: أدخل قائمة كلمات مفصولة بفواصل لوصف المحتوى الخاص بك.
