OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: theme
ast: tema

en: Post
ast: Espublizar
