OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: theme
bn: আবহ (থীম)
