OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Tags
ca: Etiquetes

en: theme
ca: tema

en: Post
ca: Enviament

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.
