OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Tags
fi: Tagit

en: theme
fi: teema

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fi: Syötä pilkuilla eroteltu lista sanoista jotka kuvaavat sisältöäsi.

en: Add an image
fi: Lisää kuva
