OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Tags
hu: Címkék

en: theme
hu: smink

en: Post
hu: Tartalom

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hu: Vesszővel elválasztott szavak listája a tartalom jellemzésére.
