OpenBlog (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Tags
is: Efnisorð

en: theme
is: þema

en: Post
is: Færsla

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
is: Sláðu inn lista af orðum sem lýsa innihaldinu aðskilin með kommu.
