OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Post
kk: Жазба
