OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Tags
pl: Tagi

en: theme
pl: skórka

en: Post
pl: Wpis

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
pl: Lista oddzielonych przecinkiem słów opisujących zawartość.
