OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Tags
ro: Etichete

en: theme
ro: temă

en: Post
ro: Postare
