OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Tags
ru: Теги

en: theme
ru: тема оформления

en: Post
ru: Сообщение

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ru: Введите через запятую список слов, описывающих ваше содержимое.
