OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Tags
sl: Oznake

en: theme
sl: tema

en: Post
sl: Objava
