OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Tags
sq: Etiketat

en: theme
sq: tema

en: Post
sq: Dërgimi
