OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Tags
tr: Etiketler

en: theme
tr: tema

en: Post
tr: Gönderi

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
tr: İçeriğinizi açıklamak için virgülle ayrılmış bir sözcük listesi girin.
