OpenBlog (7.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Tags
vi: Thẻ

en: theme
vi: Giao diện

en: Post
vi: Bài gửi

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
vi: Nhập một danh sách các từ được ngăn cách bằng dấu phẩy (,) để mô tả  nội dung của bạn.
