OpenBrewery (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Home
pt: Início

en: Body
pt: Corpo

en: Name
pt: Nome

en: Page
pt: Página

en: Position
pt: Posição

en: Style
pt: Estilo

en: Biography
pt: Biografia
