OpenBrewery (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (245 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Next
kk: Келесі

en: Pages
kk: Беттер

en: context
kk: контекст

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Markup
kk: Белгілер

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: approve
kk: қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: content
kk: контент

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Replies
kk: Жауаптар

en: Closed
kk: Жабық

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Article
kk: Мақала

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Block title
kk: Атауы

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Home page
kk: Басты бет

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Number
kk: Саны

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Variable
kk: Мәң

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Required
kk: Қажетті

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Parents
kk: Ата-анасы

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Region
kk: Аумақ

en: Menu
kk: Мәзір

en: results
kk: нәтижелер

en: search
kk: Іздеү

en: Text
kk: Текст

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Never
kk: Ешқашан

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Selected
kk: Тандалған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Poll duration
kk: Дауыс беру ұзақтығы

en: Vocabulary ID
kk: Сөздіктің ID

en: Term name
kk: Термин аты

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: Mode
kk: күй

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Medium
kk: Орташа

en: System
kk: Системасы

en: General
kk: Басты

en: Recent posts
kk: Соңғы жазбалар

en: Table
kk: Кесте

en: !time ago
kk: !time бұрын

en: Other
kk: Басқа

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Blog
kk: Блогі

en: String
kk: Жазба жолы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Recent comments
kk: Соңғы пікірлер

en: Profile
kk: Профиль

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Operation
kk: Операция

en: reply
kk: жауап беру

en: Tracker
kk: Трекер

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: Edit term
kk: Терминді өзгерту

en: Full text
kk: Толық мәтін

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Front page
kk: Басты бет

en: Languages
kk: Тілдер

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: None.
kk: Ешбір.

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: open
kk: ашу

en: Parent terms
kk: Ата-аналық терминдер

en: Forums
kk: Форумдар

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Themes
kk: Темалар

en: Slogan
kk: Ұран

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Add field
kk: Өрісті қосу

en: Permission
kk: Құқық

en: Profiles
kk: Профильдер

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Rearrange
kk: Қайта реттеу

en: Aggregator
kk: Агрегатор

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
kk: %url URL-ы жарамсыз. Толық жазылған URL еңгізіңіз, мысалы: http://www.example.com/feed.xml.

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы

en: !a comments per page
kk: Бір параққа !a пікір саны

en: Taxonomy vocabulary
kk: Таксономиялық сөздігі

en: 1 year | @count years
kk[0]: 1 жыл

en: 1 week | @count weeks
kk[0]: 1 апта

en: 1 min | @count min
kk[0]: @count мин

en: 1 sec | @count sec
kk[0]: 1 сек

en: Node count
kk: Материалдардың саны

en: Default order
kk: Әдепкі рет

en: Number of views
kk: Қарастырған саны

en: Or
kk: немесе

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта

en: and
kk: және

en: Create @name
kk: @name құру

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: 1 month | @count months
kk[0]: 1 ай

en: Custom format
kk: Қолданушы пішімі

en: Drupal core
kk: Drupal өзекшесі

en: Book outline
kk: Кітам құрылымы

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: The comment you are replying to does not exist.
kk: Жауап бергіңіз келген пікір жоқ.

en: No fields available.
kk: Қатынаулы өрістер жоқ.

en: The title of the comment.
kk: Пікір тақырыбы

en: Comment count
kk: Пікір санау

en: Poll
kk: Дауыс беру

en: Search Terms
kk: Іздестіру шарттары

en: contact
kk: Контакттар

en: Contact form
kk: Контакт формасы

en: Ampersand
kk: Амперсанд

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
kk: Бұл аккаунттың email-ының әдепкілей тілі және сайттың көрсетілу тілі.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
kk: Машина оқи алатын ат тек қана  кіші әріптер, нөмерлер және астыңғы сызықтан тұра алады

en: Supports configurable user profiles.
kk: Теңшелмелі пайдаланушы профилін қолдайды.

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Popular content
kk: Әйгiлi контент

en: Date and time
kk: Дата және уақыт

en: Content translation
kk: Контент аудармасы

en: The slogan of the site.
kk: Сайт ұраны

en: The name of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің аты

en: The optional description of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің қосымша сипаттамасы

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
kk: белгіленген түйіндердің мен таксономия терминдердің саны

en: The URL of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминның URL-сы

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін бір мәнді ID

en: The name of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін аты

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін қосымша сипаттамасы

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
