OpenBrewery (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Body
cy: Corff

en: Name
cy: Enw

en: Page
cy: Tudalen

en: Position
cy: Lleoliad

en: Style
cy: Arddull
