OpenBrewery (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Photo
kn: ಫೋಟೊ
