OpenBrewery (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (120 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Next
si: ඊලඟ

en: Pages
si: පිටු

en: context
si: පරිචිය

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Markup
si: සලකූණ

en: approve
si: අනුමත කරන්න

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Replies
si: ප්‍රතිපිලිතුරු

en: Last Post
si: අවසාන පලකිරීම

en: Closed
si: වසාඇත

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: more
si: තවත්

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Access control
si: ප්‍රවේශ පාලක

en: Article
si: ලිපි

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: More
si: තව

en: File
si: ගොනුව

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Number
si: අංකය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: Picture
si: පින්තූරය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: 1 hour | @count hours
si[0]: පැයක්
si[1]: පැය @count ක්

en: 1 day | @count days
si[0]: දිනක්
si[1]: දින @count ක්

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Signature
si: අත්සන

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Count
si: එකතුව

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Basic
si: මූලික

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Order
si: පිලිවෙල

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Front page
si: මුල් පිටුව

en: Languages
si: භාෂා

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු

en: Second
si: තත්පර

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Permissions
si: අවසර

en: Minimum
si: අවමය

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: 1 year | @count years
si[0]: වර්ෂයක්
si[1]: වර්ෂ @count ක්

en: 1 week | @count weeks
si[0]: සතියක්
si[1]: සති @count ක්

en: 1 min | @count min
si[0]: මිනිත්තුවක්
si[1]: මිනිත්තු @count ක්

en: 1 sec | @count sec
si[0]: තත්පරයක්
si[1]: තත්පර @count ක්

en: Items to display
si: ප්‍රදර්ශනය කල යුතු ඒකක

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම

en: 1 month | @count months
si[0]: මාසයක්
si[1]: මාස @count ක්

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Sum
si: මුළු ගණන

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Number of pages
si: පිටු ගණන

en: All items
si: සියලුම ඒකක

[ctx: datetime]
en: All day
si: මුළු දවසම

[ctx: datetime]
en: Year
si: වසර

[ctx: datetime]
en: Month
si: මාසය

[ctx: datetime]
en: Week
si: සතිය

[ctx: datetime]
en: Day
si: දවස

[ctx: datetime]
en: Hour
si: පැය

[ctx: datetime]
en: Minute
si: මිනිත්තුව

[ctx: datetime]
en: Second
si: තත්පරය

[ctx: ampm]
en: am
si: පෙ.ව

[ctx: ampm]
en: pm
si: ප.ව

[ctx: day_name]
en: Sunday
si: ඉරිදා

[ctx: day_name]
en: Monday
si: සඳුදා

[ctx: day_name]
en: Tuesday
si: අඟහරුවාදා

[ctx: day_name]
en: Wednesday
si: බදාදා

[ctx: day_name]
en: Thursday
si: බ්‍රහස්පතින්දා

[ctx: day_name]
en: Friday
si: සිකුරාදා

[ctx: day_name]
en: Saturday
si: සෙනසුරාදා

[ctx: datetime]
en: Date
si: දිනය

[ctx: datetime]
en: Time
si: වෙලාව
