OpenBrewery (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Page
am: ገጽ

en: Position
am: ቦታ
