OpenBrewery (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Tags
ar: وسوم

en: Date
ar: التاريخ

en: Name
ar: الاسم

en: Menu
ar: القائمة

en: Event
ar: الحدث

en: Page
ar: الصفحة

en: Position
ar: الوضع

en: Style
ar: نمط

en: Branding
ar: العلامة التجارية
