OpenBrewery (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Position
bo: གནས་ས

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ
