OpenBrewery (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Status
es: Estado

en: Content
es: Contenido

en: Tags
es: Etiquetas

en: Date
es: Fecha

en: Name
es: Nombre

en: Menu
es: Menú

en: Event
es: Evento

en: Page
es: Página

en: Position
es: Posición

en: Style
es: Estilo

en: Availability
es: Disponibilidad

en: Photo
es: Foto

en: Biography
es: Biografía

en: Preface First
es: Primer prefacio

en: Postscript First
es: Primer postscript

en: Sidebar First
es: Primera barra lateral

en: Branding
es: Nombramiento

en: Sidebar Second
es: Segunda barra lateral

en: Header First
es: Primer encabezado

en: Header Second
es: Segundo encabezado

en: Footer First
es: Primer pie

en: Footer Second
es: Segundo pie
