OpenBrewery (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Tags
eu: Etiketak

en: Date
eu: Data

en: Name
eu: Izena

en: Menu
eu: Menua

en: Event
eu: Gertaera

en: Page
eu: Orria

en: Position
eu: Kokapena

en: Style
eu: Estiloa

en: Photo
eu: Argazkia
