OpenBrewery (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Content
fa: محتوا

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Date
fa: تاریخ

en: Name
fa: نام

en: Menu
fa: منو

en: Event
fa: رویداد

en: Page
fa: صفحه

en: Position
fa: موقعیت

en: Style
fa: سبک

en: Biography
fa: بیوگرافی

en: Branding
fa: علامت گذاری

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم
