OpenBrewery (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Tags
fi: Tagit

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Name
fi: Nimi

en: Menu
fi: Valikko

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Page
fi: Sivu

en: Position
fi: Sijoitus

en: Style
fi: Tyyli

en: Photo
fi: Valokuva

en: Page Top
fi: Sivun yläreuna

en: Page Bottom
fi: Sivun alareuna

en: Preface First
fi: Esipuhe (ensimmäinen)

en: Postscript First
fi: Jälkikirjoitus (ensimmäinen)

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Branding
fi: Brändäys

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Header First
fi: Ylätunniste (ensimmäinen)

en: Header Second
fi: Ylätunniste (toinen)

en: Preface Second
fi: Esipuhe (toinen)

en: Preface Third
fi: Esipuhe (kolmas)

en: Postscript Second
fi: Jälkikirjoitus (toinen)

en: Postscript Third
fi: Jälkikirjoitus (kolmas)

en: Postscript Fourth
fi: Jälkikirjoitus (neljäs)

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: User Bar First
fi: Käyttäjän palkki (ensimmäinen)

en: User Bar Second
fi: Käyttäjän palkki (toinen)
