OpenBrewery (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Status
fr: État

en: Content
fr: Contenu

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Name
fr: Nom

en: Event
fr: Évènement

en: Availability
fr: Disponibilité

en: Biography
fr: Biographie

en: Page Top
fr: Haut de page

en: Page Bottom
fr: Bas de page

en: Preface First
fr: Première préface

en: Postscript First
fr: Postscript Premier

en: Sidebar First
fr: Première barre latérale

en: Sidebar Second
fr: Seconde barre latérale

en: Header First
fr: Premier en-tête

en: Header Second
fr: Second en-tête

en: Preface Second
fr: Deuxième préface

en: Preface Third
fr: Troisième préface

en: Postscript Third
fr: Postscript Troisième

en: Footer First
fr: Premier pied de page

en: Footer Second
fr: Deuxième pied de page

en: User Bar First
fr: Première barre utilisateur

en: User Bar Second
fr: Seconde barre utilisateur
