OpenBrewery (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Status
hi: अवस्था

en: Content
hi: सामग्री

en: Tags
hi: उपनाम

en: Date
hi: तारीख

en: Name
hi: नाम

en: Menu
hi: सूची

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Position
hi: स्थान

en: Style
hi: अंदाज
