OpenBrewery (7.x-1.2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Page
ht: Paj
