OpenBrewery (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Tags
hu: Címkék

en: Date
hu: Dátum

en: Name
hu: Név

en: Menu
hu: Menü

en: Event
hu: Esemény

en: Page
hu: Oldal

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Style
hu: Stílus

en: Availability
hu: Foglaltság

en: Photo
hu: Fénykép

en: Biography
hu: Életrajz

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: Preface First
hu: Előszó teteje

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Branding
hu: Márkázás

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Header First
hu: Fejléc első

en: Header Second
hu: Fejléc második

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Beer
hu: Sör
