OpenBrewery (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Name
hy: Անուն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Page
hy: Էջ
