OpenBrewery (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Content
id: Konten

en: Tags
id: Tag

en: Date
id: Tanggal

en: Name
id: Nama

en: Event
id: Acara

en: Page
id: Halaman

en: Position
id: Posisi

en: Style
id: Gaya

en: Photo
id: Foto

en: Page Top
id: Kehalaman Atas

en: Page Bottom
id: Kehalaman Bawah
